تبلیغات
کنیز خانم فاطمه الزهرا سلام الله علیها - پنج نشانه قطعی ظهور
 
کنیز خانم فاطمه الزهرا سلام الله علیها
جانم فدای رهبرم
یا صاحب الزمان ادرکنی

پنج نشانه قطعی ظهور:

1-خروج یمانی،


یمانی مردی است به نام حسن یا حسین که از فرزندان زید ابن علی و از شیعیان امیر المومنین است و از صنعای یمن خروج کرده و با سفیانی و خراسانی در یک روز و یک ماه و یکسال قیام می­کند و قیام آنها همچون دانه های گردنبند پشت سر هم و منظم خواهد بود و در هر طرفی بدی و سختی هست و بیچاره کسی که با آنها در افتد و در بین آنها هیچ گروهی راست­تر از یمانی نیست و هنگامی­ که او قیام کند فروختن اسلحه برای مردم و هر مسلمانی ممنوع است. هر گاه یمانی قیام کرد به سوی او برو که پرچم او پرچم هدایت است و نباید مسلمانی با او مقابله کند. پس کسی که چنین کند اهل جهنم است. چرا که او به سوی حق و راه مستقیم دعوت می­کند.
برای ظهور و قیام حضرت صاحب الامر پنج علامت حتمی وجود دارد. یکی از علائم حتمی ظهور ، طبق روایات ائمه معصومین علیهم السلام خروج یمانی می باشد

2- سید حسنی یا حسینی،

از جمله نشانه‏های ظهور «خروج سید حسنی» از طرف دیلم است. درباره شخصیت سید حسنی در روایات سخنی نیامده، ولی روایاتی که سخن از خروج و کشته شدن او دارد تا حدودی به معرفی او پرداخته است.علامه مجلسی ‏رحمه الله گفته است: در حدیث مفضل از حضرت صادق‏علیه السلام آمده است که فرمود: «حسنی آن جوانمرد خوشرویی که از طرف دیلم خروج می‏کند و با بیان فصیحی که دارد، فریاد بر می‏آورد: ای آل احمد! اجابت کنید. دردمند پریشان حال را و آنکه از پیرامون ضریح (شاید مراد کعبه باشد) ندا می‏کند؛ پس گنجینه‏های الهی در طالقان او را اجابت می‏کنند.[آنها] گنج هایی از طلا و نقره نیستند؛ بلکه مردانی اند همانند قطعه‏های آهن. بر اسب‏های چابک سوار گشته و حربه‏هایی به دست می‏گیرند. پیوسته ستمگران را می‏کشند تا اینکه وارد کوفه می‏شوند. در حالی که بیشتر جاهای زمین از لوث وجود بی‏دینان پاک گشته، سید حسنی آنجا را محل اقامت خود قرار می‏دهد.آن گاه خبر ظهور مهدی‏علیه السلام به سید حسنی و اصحابش می‏رسد، اصحاب به او می‏گویند: ای فرزند پیغمبر! این کیست که در قلمرو ما فرود آمده؟ می‏گوید: برویم ببینیم او کیست - در صورتی که به خدا قسم سید حسنی می‏داند او مهدی‏علیه السلام است و بدین جهت این سخن را می‏گوید که به یارانش آن حضرت را بشناساند - پس سید حسنی بیرون می‏آید تا اینکه به مهدی‏علیه السلام می‏رسد. آن گاه می‏گوید: اگر تو مهدی آل محمدصلی الله علیه وآله هستی، پس عصای جدّت پیامبر و انگشتر و جامه و زره آن حضرت کجا است؟ عمامه (سحاب) اسب، شتر، قاطر، الاغ و اسب اصیل رسول خدا و مصحف امیرمؤمنان کجا است؟
پس آن حضرت تمام اینها را به او نشان می‏دهد. آن گاه عصای پیامبر را می‏گیرد و در سنگ سختی می‏کارد، فوراً برگ می‏دهد. منظورش از این کار آن است که بزرگواری و فضیلت حضرت مهدی‏علیه السلام را به اصحاب خود بنمایاند تا با آن حضرت بیعت کنند.
پس سید حسنی عرضه می‏دارد: اللّه اکبر ای فرزند پیغمبر! دستت را بده تا با شما بیعت کنیم. حضرت مهدی‏علیه السلام دستش را دراز می‏کند، سید حسنی و اصحابش بیعت می‏کنند». [1] .
مرحوم کلینی پایان کار سید حسنی را در ضمن روایتی از امام صادق‏علیه السلام این گونه نقل کرده است: «فَیَبتَدِرُ الحَسَنِیُّ اِلَی الخُرُوجِ فَیَثِبُ عَلَیهِ اَهْلُ مَکَّةَ فَیَقْتُلُونَهُ وَیَبْعَثُونَ بِرَأسِهِ اِلَی الشَّامِیِّ فَیَظْهَرُ عِنْدَ ذَلِکَ صَاحِبُ هَذَا الاَمرِ...» [2] ؛ «... و آن گاه که [سیّد] حسنی خروج خود را آغاز می‏کند، اهل مکه بر او هجوم آورده، او را به قتل می‏رسانند و سر او را بریده برای شامی می‏فرستند و دراین هنگام صاحب الامر ظهور خواهد کرد...».


3- نداكننده‌ای كه از آسمان ندا درمی‌دهد،

سومین علامت محتوم پیش از ظهور  منجی عالم بشریّت، صیحه (ندای) آسمانی است. این نشانه از نشانه‌های محتوم است و در نامه حضرت ولی عصر(عج) به آخرین نایب خود به نام سمری تصریح شده كه هر كس پیش از وقوع صیحه و خروج سفیانی ارّعای مشاهده كند، دروغگو است و این خود دلیلی محكم است كه پیش از ظهور، خروج سفیانی و ندای آسمانی اتّفاق خواهد افتاد.

ندای آسمانی، مقارن ظهور و تفسیر آیه شریفه « جزء 26 سوره ق آیه 41 وَاسْتَمِعْ یَوْمَ یُنَادِ الْمُنَادِ مِن مَّكَانٍ قَرِیبٍ یعنی و گوش فرا ده و منتظر روزى باش كه منادى از مكانى نزدیك ندا مى‏دهد،  چنان كه «علی بن ابراهیم» در تفسیر آیه شریفه از حضرت صادق علیه السلام روایت كرده كه فرمود: منادی ندا می‌كند به اسم قائم علیه السلام واسم پدرش«روزی كه می‌شنوند فریاد را به راستی این است روز خروج (در تفسیر همان آیه که) صیحه (آسمانی و از علائم ظهور) قائم علیه السلام است."در كمال الدّین روایت شده از امام باقر علیه السلام كه فرمود: "ندا می‌كند منادی از آسمان كه فلان بن فلان اوست امام و نام او را می‌برد."

و نیز در آنجا روایت است از زراره از امام صادق علیه السلام كه فرمود:

"ندا می‌كند منادی به اسم قائم علیه السلام"

گفت:"پرسیدم خاص است یا عام؟"

فرمود:"عام است، می‌شنوند هر قومی به زبان خود."

روایت شده از امیرالمؤمنین علیه السلام كه فرمود:

"منادی ندا می‌كند از آسمان كه: ای گروه مردم! امیر شما فلان است و این،‌آن مهدی است كه پر می كند زمین را از عدل و داد ، چنانچه پر شده از ظلم و ستم."


4-فرو برده شدن سفیانی و هفتاد هزار نفر سپاهش در بیداء،


واقعه حرّه که یک سال پس از حادثه کربلا به فرمان یزید در«حرّه»_ یکی ازمحلات مدینه_رخ داد، به قدری فجیع و شرم آور است که هیچ مورخی به خود اجازه نداده که مشروح آن را به تصویربکشد.فاجعه ای که توسط سپاه سفیانی در مدینه منّوره رخ خواهد داد، با واقعه حرّه مقایسه شده و چنین آمده است: «در این فاجعه جنایاتی رخ می دهد که واقعه حرّه در مقایسه با آن، جز یک ضربه شلاق به شمار نمی آید».(12) سفیانی به فرمانده این سپاه دستور می دهد که هر فردی از بنی هاشم را پیدا کند از دم شمشیر بگذراند، حتی کودکان و زنان باردار را.(13)
سپاه سفیانی سه شبانه روز مدینه را قتل و غارت می کنند، حتی یک نفر از خاندان پیامبر را زنده نمی گذارند، آن گاه برای کشتن حجت خدا مدینه را به مقصد مکه ترک می کنند.(14) آن ها از مدینه بیرون می روند و وادی «بیدا» می رسند، در آن جا به قدرت پروردگار زمین دهان باز می کند، همه آن ها را در کام خود فرو می برد. این حادثه در احادیث به :«خسفِ سرزمین بیدا» شهرت یافته و به همین دلیل عنوان یکی از علایم حتمی ظهور به شمار آمده است.


5-کشته شدن نفس زكیه.»

آخرین نشانه از نشانه‏هاى حتمى در آستانه قیام ‏جهانى حضرت بقیةاللَّه - ارواحنافداه - قتل نفس‏زكیه است كه در مسجد الحرام، در میان ‏ركن و مقام به هنگام قرائت پیام امام به شهادت مى‏رسد.‏‎

‎نفس زكیه انسانی بی‌گناه و پاك به نام محمد از تبار امام حسین علیه السلام است

 ‏نفس‏ زكیه موعود، دقیقاً سه ماه و دو روز بعد از ظهور و 15 روز پیش از قیام جهانى، روز ‏‏25 ذیحجة الحرام در میان ركن و مقام به شهادت مى‏رسد. لذا امیر مؤمنان‏ علیه السلام در ‏خطبه المخزون هر دو را در كنار یكدیگر بیان مى‏كند: وَ قَتلُ النَّفس الزَّكیَّة بِظَهْرِ الكُوفَة فی ‏سَبعین، وَ الْمَذْبوحُ بَینَ الرُّكن وَالمَقام؛ از نشانه‏هاى ظهور كشته شدن نفس ‏زكیه‏ اى ‏‏است در پشت كوفه با 70 تن، و آنكه كشته مى‏شود در میان ركن و مقام.

اللهم عجل لولیک الفرج

برای ظهور آقامون صلوات ......

نوع مطلب : یا مولا صاحب الزمان (عجل الله تعالی و فرجه الشریف)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 17 خرداد 1398 05:58 ق.ظ

I was wondering if you ever thought of changing the structure of your blog? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or 2 images. Maybe you could space it out better?
پنجشنبه 3 اسفند 1396 07:11 ب.ظ
اگر کسی بخواهد نظر کارشناسانه در مورد وبلاگ نویسی را پس از آن بخوانم
توصیه او را به پرداخت سریع بازدید از این وب سایت، نگه دارید
بالا کار لذت بخش.
جمعه 24 آذر 1396 06:27 ب.ظ
من اطلاعات مفید شما را در مقالات خود ارائه می دهم
من وبلاگ خود را نشانه گذاری میکنم و به طور منظم اینجا را چک میکنم
من کاملا مطمئن هستم که بسیاری از چیزهای جدید را در اینجا یاد می گیرم! با آرزوی پیروزی برای آینده!
دوشنبه 13 آذر 1396 06:32 ب.ظ
با تشکر برای برخی از وب سایت های آموزنده دیگر. جای دیگری می تواند این نوع از اطلاعاتی را که در چنین روش کامل نوشته شده است دریافت کنم؟
من یک پروژه دارم که در حال حاضر بر روی آن کار می کنم
و من به دنبال این اطلاعات هستم.
سه شنبه 7 آذر 1396 11:04 ب.ظ
برنامه نویس من در تلاش است تا من را متقاعد کند که از. PHP پیروی کند.
من همیشه این ایده را دوست داشتم به خاطر
هزینه ها اما او هرگز تلاش نمیکند. من در حدود یک سال از وردپرس در تعدادی از وب سایت ها استفاده کرده ام و نگران تغییر در آن هستم
یک پلت فرم دیگر. من چیزهای فوق العاده شنیده ام
blogengine.net. آیا راهی وجود دارد که بتوانم تمامی پست های وردپرس خود را در آن وارد کنم؟
هر گونه کمک بسیار قدردانی خواهد شد!
سه شنبه 7 آذر 1396 12:36 ق.ظ
من کمی برای هر یک از مقالات با کیفیت بالا یا پست های وبلاگ در این نوع خانه تحقیق کرده ام.
کاوش در یاهو در نهایت بر روی این سایت افتاد.
خواندن این اطلاعات بنابراین من راضی هستم که به این نتیجه برسم که من یک احساس بسیار عجیب و غریب درست کرده ام و آنچه را که مورد نیازم را کشف کردم.
من چنین بدون شک مطمئن خواهد شد که این سایت را نادیده بگیرم
و به طور منظم آن را نگاه کنید.
جمعه 3 آذر 1396 05:45 ب.ظ
من این را می دانم اگر موضوع نباشد، اما من به دنبال ایجاد وبلاگ شخصی هستم و کنجکاو بودم که چه چیزی برای تنظیم شدن نیاز است؟
من فرض دارم یک وبلاگ مانند خود شما هزینه یک پنی بسیار گران است؟
من خیلی هوشمندانه نیستم بنابراین 100٪ مطمئن نیستم
از هر پیشنهاد یا توصیه شما بسیار استقبال می شود.
قدردانی آن
سه شنبه 30 آبان 1396 08:39 ب.ظ
شریک من و من کاملا دوست وبلاگ خود را و پیدا کردن بسیاری از پست خود را به درست است
آنچه من دنبالش هستم آیا به نویسندگان مهمان پیشنهاد می دهید؟
محتوای خود را در مورد خود بنویسید؟ من نمیتوانم یک پست پست بزنم
یا درباره بسیاری از موضوعاتی که به آنها نوشتید توضیح دهید
به اینجا. باز هم، ورود به سیستم وبلاگ عالی!
پنجشنبه 18 آبان 1396 01:40 ق.ظ
سلام، من فکر می کنم وب سایت شما ممکن است دارای سازگاری مرورگر باشد
مسائل هنگامی که به وبلاگ شما در اپرا نگاه می کنم، به نظر می رسد خوب است، اما هنگام باز کردن در اینترنت اکسپلورر، برخی از آنها همپوشانی دارند.
من فقط می خواستم به شما یک سر سریع سر بزنم!
دیگر پس از آن، وبلاگ فوق العاده!
یکشنبه 14 آبان 1396 02:24 ق.ظ
چه می شود، من می خواهم به اشتراک گذاشتن این وبلاگ برای گرفتن جدیدترین به روز رسانی، پس کجا می توانم
لطفا کمک کن
یکشنبه 14 آبان 1396 01:58 ق.ظ
اگر قصد دارید برای بهترین مطالب مانند خودتان، فقط این بازدید را بپردازید
وب سایت هر روز به دلیل ارائه مطالب با کیفیت، با تشکر
پنجشنبه 11 آبان 1396 02:37 ق.ظ
با تشکر، اخیرا به مدت طولانی در جستجوی اطلاعاتی درباره این موضوع بوده ام
بزرگترین من تا کنون متوجه شده ام. اما، در مورد نتیجه گیری چه؟ آیا در رابطه با شما مثبت هستید؟
عرضه؟
چهارشنبه 10 آبان 1396 11:29 ب.ظ
مقاله شگفت آور! این نوع اطلاعاتی است که قرار است در سراسر شبکه به اشتراک گذاشته شود.

ترس در گوگل برای دیگر قرار دادن این ارسال فوق العاده!
بیا برید و از وب سایت من راهنمایی بگیرید. با تشکر از شما =)
چهارشنبه 10 آبان 1396 10:54 ب.ظ
سلام به همه، این اولین بار من در این وب سایت بازدید می کنم و
مقاله واقعا برای من مفید است، همچنان پست های چنین مقالات یا بررسی را ادامه دهید.
چهارشنبه 10 آبان 1396 10:53 ب.ظ
من واقعا با استعدادهای نوشتاری و همچنین با شما الهام گرفته ام
طرح بندی برای وبلاگ شما آیا این موضوع پرداخت شده است یا خودتان آن را تغییر دادید؟

در هر صورت نگه داشتن نوشتن با کیفیت خوب با کیفیت، به نظر می رسد یک وبلاگ خوب مانند این یکی امروزه نگاه کنید.
دوشنبه 8 آبان 1396 09:45 ب.ظ
من مطمئن هستم که این مقاله همه بینندگان اینترنتی را لمس کرده است
تا وب سایت جدید
دوشنبه 8 آبان 1396 07:24 ب.ظ
هیا من برای اولین بار اینجا هستم من در این هیئت مدیره آمدم و آن را پیدا کردم
واقعا مفید بود و خیلی کمکم کرد امیدوارم چیزی به شما بدهم و به دیگران کمک کنم
من
دوشنبه 8 آبان 1396 01:36 ب.ظ
سلام به همه، چطور همه چیز را می فهمم، هر کس بیشتر از این سایت و شما بیشتر می شود
دیدگاه ها به نفع تماشاچیان جدید است.
دوشنبه 8 آبان 1396 12:53 ب.ظ
WOW just what I was looking for. Came here by searching for
پنج
دوشنبه 8 آبان 1396 08:44 ق.ظ
That is a good tip especially to those fresh to the blogosphere.
Short but very accurate info… Appreciate your sharing this
one. A must read post!
یکشنبه 30 مهر 1396 12:44 ق.ظ
با درود! توصیه های بسیار مفید در این پست!
این تغییرات کوچکی است که بزرگترین تغییرات را ایجاد می کند.
با تشکر برای به اشتراک گذاری!
شنبه 15 مهر 1396 08:30 ب.ظ
وای، طرح وبلاگ عالی! چقدر سابقه بلاگ نویسی دارید؟
کاری میکنید که بلوگنویسی به نظر آسان بیاید. نگاه کلی وب سایت شما
فوق العاده است، بجز محتوا!
دوشنبه 20 شهریور 1396 06:09 ق.ظ
پس از خواندن این مطلب، اعتقاد داشتم این بسیار روشنگرانه است. من
قدردانی از مصرف زمان و انرژی برای قرار دادن این
اطلاعات با هم من یکبار دیگر خودم را صرف وقت زیادی می کنم
خواندن و ترک نظرات ولی که چه، هنوز هم ارزش این را داشت!
دوشنبه 20 شهریور 1396 05:03 ق.ظ
وب سایت فوق العاده شما در اینجا وجود دارد، اما من مایل بودم بدانم اگر شما از هر انجمن اجتماعی می دانستید
که موضوعات مشابه در مورد این مقاله را پوشش می دهد؟
من واقعا دوست دارم بخشی از گروهی باشم که در آن می توانم بازخوردی از سایر افراد با تجربه ای که منافع مشابه را به اشتراک می گذارند، دریافت کنم.
اگر پیشنهادی دارید، حتما با من در میان بگذارید. خیلی ممنون!
دوشنبه 20 شهریور 1396 03:30 ق.ظ
این وب سایت مطمئنا دارای تمام اطلاعاتی است که در مورد این موضوع مورد نیاز بود و نمی دانستم چه کسی
بپرس
یکشنبه 19 شهریور 1396 07:22 ب.ظ
سلام، من معتقدم این یک وب سایت عالی است. من آن را می کشم
؛) من قصد دارم یکبار دیگر از آنجایی که من علامت گذاری شده است، مجددا بازدید کنم
آی تی. پول و آزادی بزرگترین راه برای تغییر است، ممکن است ثروتمند شوید و ادامه دهید
به دیگران کمک کن.
شنبه 14 مرداد 1396 01:55 ب.ظ
Fantastic post but I was wanting to know if you could write a litte more on this subject?
I'd be very thankful if you could elaborate a little bit
further. Thanks!
پنجشنبه 12 مرداد 1396 09:44 ب.ظ
Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results.
If you know of any please share. Appreciate it!
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:10 ب.ظ
Good response in return of this query with solid arguments and
explaining the whole thing on the topic of that.
جمعه 16 تیر 1396 07:48 ب.ظ
Hello, I enjoy reading through your post. I wanted to write a little comment to support you.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :